Projekty muzyczne

 

Przedstawiamy bogatą i różnorodną ofertę udziału naszych zespołów w planowanych przez Państwa eventach.

Jeśli tylko oczekujecie energetycznego, pełnego koloru, muzyki, tańca i egzotyki widowiska to oferta na pewno zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.
W zależności od budżetu przeznaczonego na program artystyczny możemy Państwu zaproponować kilka programów pod dyrekcją znanego w Polsce kubańskiego artysty JOSE TORRESA zwanego przez media od lat ambasadorem kultury kubańskiej oraz towarzyszącym muzykom tancerzy salsy.

 

Najbliższe koncerty:

Jose Torres y Havana Dreams Tour Dates

 

Krótki opis poszczególnych składów i brzmienia zespołów

  • Havana Dreams (6 os.) lub Havana Dreams (7 os.) – pierwszy na polskiej scenie muzycznej zespół, specjalizujący się zarówno w tradycjonalnej muzyce kubańskiej jak również i w nowym stylu młodego pokolenia – Timbie. W szeregach zespołu występuje wiele wspaniałych muzyków pochodzących z Kuby i Polski. Podobne składy i brzmienia można posłuchać na ulicach Hawany gdzie oczarowują wszystkich odwiedzających wyspę. Muzyka, która ma w sobie wiele emocji – radość i energetyka połączona z nostalgią. Brzmienie zespołu można posłuchać:

  • Havana Dreams oraz chór mieszany – Najnowszy i niezwykle nowatorski projekt Jose Torresa, prezentacja tradycjonalnej muzyki kubańskiej w połączeniu z siłą chóru mieszanego, który w aranżacjach Jose przejmuje rolę solisty wykonując znane standardy muzyki kubańskiej. Premierowe wykonanie tego programu odbyło się we Wrocławiu wraz udziałem Chóru mieszanego Filharmonii Wrocławskiej i wypełniła po brzegi salę koncertową.VIDEO koncertu:
    http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Jose-Torres-y-Havana-Dreams/193741587317948Koncert to kilkudziesięciominutowa podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca, kolorów i dźwięków Kuby. Istnieje możliwość powtórzenia przygotowanego już programu z Chórem Filharmonii Wrocławskiej lub z chórem miejscowym , który zobowiązujemy się przygotować.

 

Wszystkim koncertom mogą towarzyszyć tancerze Torres Salsa Group, którzy oprócz pokazów prowadzą animacje i zabawy taneczne z publicznością ucząc ich łatwych kroków do najbardziej znanych kubańskich rytmów jak salsa, mambo, cha cha cha.

https://r34958.ovh.net:10000/