Opis działalności

Jako Agencja istniejemy na rynku artystycznym od 1992 roku. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w organizacji imprez oraz współpracą z dziesiątkami firm, Urzędów Miast, Telewizją Publiczną PR1 i Pr2 oraz Telewizjami TVN oraz Polsat…

Mieliśmy przyjemność organizować wiele tras koncertowych i współtworzyć wiele programów telewizyjnych m.in. Wieczór z Jagielskim, Powitanie Lata z Dwójką, Po prostu Salsa – wszystkie o bardzo wysokim stopniu oglądalności. W sposób naturalny potrafimy tworzyć klimat radości i zabawy a nasza pasja i zaangażowanie pomagają  nam zaspokoić oczekiwania wszystkich klientów.

Mamy przyjemność zaoferować organizację imprezy w dowolnym stylu prezentującą dalekie, egzotyczne kultury wielu zakątków świata.
Naszą specjalizacją i oczkiem w głowie są imprezy w rytmach latynoskich. W zależności od budżetu  przygotowujemy dynamiczny scenariusz, który sprawi iż  impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników.

Nasza oferta zawiera

 • Prowadzenie  imprezy (również w j. angielskim)
  Jose Torres, Samuel Rodriguez, Ewa Dobrowolska, Jarosław Gmitrzuk. Ich udział nie ogranicza się tylko do pracy konferansjera, są wodzirejami bawiącymi  publiczność  bardzo czynnie od początku do końca imprezy.

 

 • Koncerty muzyki kubańskiej
  od najmniejszego 5 osobowego składu  Havana Dreams, przez  7 osobowy zespół  ConSONantes aż po pierwszą w Polsce 11 os. orkiestrę salsową Salsa Tropical.Panorama najważniejszych rytmów kubańskich  w wykonaniu muzyków  pod dyrekcją uznanego od ponad dwudziestu lat pracy artystycznej w Polsce  muzyka i promotora kultury kubańskiej Jose Torresa. Znany ze swojego  wyjątkowe poczucia humoru, gość wielu telewizyjnych programów z łatwością potrafi roztańczyć i rozbawić najbardziej oporną publiczność. Lubiane i  znane publiczności polskiej z filmu Buena Viusta Social Club standardy muzyki kubańskiej przeplatane opowieściami Jose o Kubie, Hawanie. Muzykom towarzyszą tancerze Torres Salsa Group.

 

 • Animacje i zabawy z publicznością oraz pokazy taneczne prowadzone przez animatorów i tancerzy Torres Salsa Group. Nauka prostych kroków do najbardziej znanych i lubianych  latynoskich rytmów jak salsa, cha cha cha, mambo, merengue.

 

 • Inne progarmy
  „Sentymentalna Podróż” – niezwykle nastrojowy, solowy koncert Jose w którym przedstawia piosenki z czasów swojego dzieciństwa. Każda z nich ma swoją historię, która zabiera słuchacza w daleka podróż na Kubę.

 

 • Technika
  Polecamy również naszą pomoc w kwestii technicznego przygotowania imprezy m.in.  przygotowanie sceny, aparatury nagłaśniającej, oświetlenia.

 

Kontakt

tel : 603 888 360; 691 355 950
e-mail: biuro@torres.com.pl; torres@torres.com.pl