Oferta dla osób prywatnych

Jeśli szukasz pomysłu na:

  • wyjątkowy prezent urodzinowy, okolicznościowy
  • atrakcje na przyjęciach urodzinowych, imieninowych , jubileuszowych , weselnych
  • wieczór panieński / kawalerski

mamy dla Ciebie ciekawą ofertę  !
Nasze ulubione powiedzenie mówi – dziś już nie wystarczy zadowolić klienta/gościa – bo  to przecież oczywiste – dziś trzeba go zachwycić.
Pozwól nam zachwycić Ciebie i wybrane przez Ciebie osoby…

Prezent

Solenizant, jubilat, wybrana przez Ciebie osoba otrzymuje karnet na kurs  salsy/bachaty/kizomby do wyboru w grupie lub zajęcia indywidualne. Wybranej osobie oprócz energetycznie i gorąco spędzonego czasu podarujesz dawkę niezapomnianych przeżyć, które pozostaną w niej na zawsze a być może dadzą impuls do pozytywnych zmian w jego życiu, które zawsze przynosi taniec – poczucie większej wartości, radość , otwarcie na innych, poznanie nowych osób  i wiele innych .

Przyjęcia okolicznościowe

Znudziły Ci się  tradycyjne formy spędzania czasu na przyjęciach okolicznościowych? Proponujemy  ”gorące wejście w rytmach salsy”. Zaproszeni  goście mają okazję zobaczyć na wstępie pokaz salsy a potem wszyscy razem biorą udział w animacjach tanecznych podczas których uczą się łatwych kroków do podstawowych rytmów kubańskich. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, iż taka forma zabawy i niespodzianki na przyjęciu na zawsze pozostaje gościom na długo w pamięci.

Wieczór panieński/kawalerski

Proponujemy  organizację  części wieczoru panieńskiego i kawalerskiego w naszym studio.  Panna Młoda lub Pan Młody wraz z grupą przyjaciół  przed nocną wyprawą do klubów spotykają się w naszym studio wraz z instruktorami tańca i uczą się w tempie expressowym  karaibskich rytmów (do wyboru salsa, bachata, kizomba  i inne). Wszystkie te rytmy/tańce bogate w niezwykle sensualne, seksowne ruchy dadzą niezwykle energetyczny początek wieczoru. Zajęcia dla panów prowadzą panie, dla pań panowie, aby bohaterka/bohater  wieczoru mógł wypróbować pod koniec zajęć swoje umiejętności, po czym cała grupa  rusza  w miasto…

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

Kontakt

Izabela Torres tel 603 888 360, e-mail: torres@torres.com.pl