Oferta dla firm

Zdrowie i dobre samopoczucie pracowników jest ważnym elementem zarządzania personelem celem zaś motywacja najlepszych pracowników. Kolejnym niezwykle ważnym czynnikiem jest integracja ludzi pracujących w jednym przedsiębiorstwie, która owocuje zdecydowanie lepszą współpracą Niewątpliwie obydwa te czynniki to sposób na wzrost efektywności przedsiębiorstwa, poprawy wizerunku oraz oszczędności finansowych.

Torres ART  Studio zaprasza do współpracy i oferuje swoją pomoc w zakresie:

  • integracji ludzi w przedsiębiorstwie!
  • zwiększenia  potencjału waszych pracowników!
  • wprowadzenia ciekawego  systemu nagradzania pracowników  i wyróżnienia najbardziej lojalnych i zaangażowanych!
  • nabycia wyjątkowych prezentów okolicznościowych dla pracownika lub jego bliskiej rodziny (święta, wakacje, jubileusz firmy, jubileusz pracownika w firmie)

Oferta  nasza obejmuje  jednorazowe  lub cykliczne spotkania/zajęcia taneczne. Taniec bez wątpienia jest lekarstwem na świetną sylwetkę,  energetyczność, odstresowanie,  odpoczynek od codziennych trudności oraz integrację ludzi. Korzystający z tej formy wynagrodzenia pracownik powróci do pracy pełen wigoru i słonecznej energii, którą otrzyma na zajęciach w naszym studio. Podnosząc poziom sprawności fizycznej i umysłowej, pozytywnie wpływając na zdrowie oraz poprawiając ich atrakcyjność i samoocenę zadbasz o swoich pracowników, aby oni zadbali o Twoją firmę …
W celu integracji pracowników  istnieje możliwość prowadzenia zajęć na życzenie: bezpośrednio w Państwa firmie lub stworzenia grup zamkniętych w Torres ART Studio  dla pracowników Państwa firmy.
Każdą ofertę tworzymy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Kontakt

Izabela Torres tel.: 603 888 360, e-mail: torres@torres.com.pl