Jose Torres – oferta

Oprócz licznych koncertów z  własnymi projektami, Jose nie rzadko pracuje samodzielnie. Chcielibyśmy polecić Państwu jego udział :

  • Prowadzenie imprez

Jako prowadzący ma na swoim koncie wiele imprez firmowych i nie tylko tematycznie związanych z Kubą czy Ameryką Południową chociaż te lubi najbardziej. Znany ze swojej spontaniczności, energetyczności, poczucia humoru oraz niezwykłej łatwości w nawiązywania kontaktu doskonale sprawdza się w roli osoby prowadzącej imprezę .

  • Spotkania autorskie

Polecana tematyka spotkań: Kuba – turystycznie i politycznie,  muzyka kubańska , tolerancja itp

  • Muzyk sesyjny

Siłę jego instrumentów perkusyjnych, ciekawe koncepcje muzyczno-rytmiczne, niezwykłą energetykę karaibskich rytmów słyszalna jest na dziesiątkach płyt z jego udziałem (czyt. Dyskografia).Wciąż gotowy do nowych nagrań Jose oferuje swój udział jako muzyk sesyjny.

  • Solowy koncert „Sentymentalna Podróż”

Po ogromnym zainteresowaniu jakim cieszyła się  autobiograficzna książka  ,,Salsa na wolności”  a wkrótce po niej film dokumentalny pt „Moja Kuba, moja Polska”, który nakręciła i wielokrotnie emitowała TVP1. Jose postanawia spotykać się bezpośrednio z publicznością w swoim autorskim, muzycznym programie zatytułowanym „Sentymentalna podróż ”, podczas którego zabiera słuchacza w świat nastrojowych piosenek śpiewanych przez niego w  j. hiszpańskim. Koncert okraszony jest opowieściami o wykonywanych piosenkach i zabawnymi opowieściami  ze swojego  życia  zarówno na Kubie jak i w Polsce. Tak więc muzyka, słowo i jego osobowość sprawiają, iż przepełniony emocjami widz bardzo długo pamięta wspólnie spędzony z Artystą czas. Ze względu na swój charakter koncert przeznaczony dla publiczności kameralnej ok 150-200 os np. sale w Domach Kultury, kameralne  sale teatralne , kawiarnie z działalnością artystyczną itp.

 

Kontakt Management:

torres@torres.com.pl,
tel. 603 888 360 ; 691 355 950