„Letnie spotkania z kulturą kubańską” w TAS 11.07-12.08

cze 13, 2016 Brak komentarzy przez:

Kochani!

Dobiega końca rok szkolny 2015/1016 , bardzo dziękujemy wszystkim Kursantom  za cotygodniowe spotkania na zajęciach i cieszymy się z waszej aktywności i postępów tanecznych. Na czas zbliżającego się lata i wakacji mamy dla Was mega ciekawy program,  który realizować będziemy „Letnie spotkania z kulturą kubańską” w terminie 11.07-12.08!

W programie będzie można kontynuować naukę salsy, ale również poznać inne tańce, które bardzo mocno są w salsie są wykorzystywane jak mambo, cha cha cha, son, spróbować podstaw kubańskiej rumby itp. Do tego przez cały czas trwania letniego programu mamy dla Was mega ciekawe i zwykle mało dostępne wykłady z historii salsy, instrumentarium, jak i po czym rozpoznać słynne „raz” w niełatwej kubańskiej muzyce aż w końcu moda w salsie czyli w co się ubrać na zajęcia, warsztaty i festiwale.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Casa de la Muscia, w której oprócz zajęć będziemy też realizować wiele innych atrakcji np. znane Wam już z poprzedniego roku coniedzielne spotkania pt. „PLAYA CUBANA„.

Przerwa wakacyjna 2-9 lipca oraz 15-28 sierpnia. Od 29.08 powracają cykliczne kursy w grupach salsowych.
Osoby, którym zostaną wejścia z zakupionych karnetów w czerwcu mogą je wykorzystać  na wejścia podczas letnich warsztatów, ale najpóźniej do 12.08, we wrześniu stare karnety będą nieaktualne.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie letniego sezonu – 19.06 niedziela godz 17.00, Rynek przed Casa de la Musica – zabawa przy muzyce na żywo – koncert JOSE TORRES & HAVANA DREAMS !

Imprezy / Wydarzenia, Informacje ogólne, Jose Torres, Kursy tańca, Salsa, Szkolenia
Comments are closed.