Torres Art Studio na wakacjach

cze 23, 2015 Brak komentarzy przez:

Nasi drodzy kursanci!

Piątek 26.06 będzie ostatnim dniem zajęć przed przerwą wakacyjną, przez cały lipiec nie będziemy prowadzili kursów ze względu na organizowany przez nas obóz letni i inne aktywności poza Wrocławiem. Do regularnych spotkań grup tanecznych powrócimy w sierpniu, o szczegółach będziemy zawiadamiać. W związku z planowaną przerwą wakacyjną zapraszamy do wykorzystywania posiadanych wejśc w karnetach lub wykupienia ilości wejść proporcjonalnie do możliwości wykorzystania do końca czerwca, nasza recepcja oczywiście udzieli wszelkich potrzebnych informacji : )

Zapraszamy we wtorek 23.06 do Casa de la Muscia na imprezę powitania lata wraz Torres Art StudioBędą pokazy Instruktorów oraz kursantów Torres Art studio, będzie koktajl kubańskich rytmów i jak zwykle pyszne koktajle, które przygotowują nasi barmani.

I tylko nie mów, że początek tygodnia, że jutro praca itd są w życiu ważne chwile, których nie można stracić z przyziemnych powodów ; )))) więc czekamy dzisiaj w Casa na wszystkich, którym miły jest czas letni !

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.