Majówka w TAS (studio nieczynne 01.05 piątek) oraz propozycje nowych zajęć w maju!

kwi 28, 2015 Brak komentarzy przez:

Drodzy nasi kursanci!

W dniu 01.05 (piątek) Torres Art Studio będzie nieczynne z powodu przerwy majówkowej. Oczywiście zapraszamy na spotkania z tańcem do czwartku 30.04 i wznowienie spotkań po weekendzie majówkowym od poniedziałku 04.05br., wg grafiku na naszej stronie. Życzymy miłego odpoczynku w promieniach słońca!

Odwiedzajcie również plan zajęć na naszej stronie z nowymi propozycjami spotkań w TAS a wśród nich:

powracające do maja spotkania SALSA PRACTICE Piątek 21:00 Zajęcia otwarte dla wszystkich! Wymagane wcześniejsze zgłoszenia. Start zajęć 08.05.

Chciałbyś poćwiczyć własne salsowe kombinacje a nie bardzo masz ku temu sposobność? To zajęcia właśnie dla Ciebie! Podczas Salsa Practice skupimy się na pracy w parze. Będą to zajęcia bez określonej struktury – będziesz mógł ćwiczyć co chcesz i w takim tempie, w jakim będziesz chciał oraz bez względu na pomiom umiejętności, na którym jesteś a nasi Instruktorzy będą do Twojej dyspozycji, gdy będziesz miał pytania bądź wątpliwości. Zajęcia idealne przez piątkowym wyjściem na salsotekę. Uwaga– zajęcia są bezpłatne, obowiązują na nie każdorazowe wcześniejsze zapisy/zgłoszenia wroclaw@torres.com.pl lub 607 344 133. Przyjmujemy zapisy zarówno w parach jak i bez partnera/partnerki. Poziom: od P0 wzwyż.

* RUMBA DEL JARDIN (NOWOŚĆ w ofercie!) 

Nad głowami słońce, pod stopami trawa, w sercach rytm kubańskiej rumby :)

Już od maja wyjątkowa okazja do uczestnictwa w sezonowych zajęciach Rumba del Jardin. W programie kubańska rumba yambu i guaguanco w ogrodzie, boso na trawie!

Zajęcia będą odbywały się w soboty od 09.05 do 20.06 (7 spotkań po 2 godziny każde), w dwóch grupach:

Początkująca: godziny  11.30 – 13.30

Znająca podstawy: godziny 14.00 – 16.00.

Miejsce zajęć to ul. Lekcyjna 147, na świeżym powietrzu w ogrodzie (w razie niepogody wewnątrz, w sali Torres Art Studio przy ul. Lekcyjnej).

Koszt całości cyklu, czyli karnetu na 14 godzin zajęć we wszystkie soboty kursu, to jedyne 120zł (bez możliwości zwrotu za opuszczone lekcje).

Zapraszamy do kontaktu już od dzisiaj, z podaniem wybranej grupy zaawansowania.

Wiosenna przygoda z rumbą na łonie natury, z dala od zgiełku centrum miasta, to nie lada okazja na zdrowy, taneczny relaks!

Imprezy / Wydarzenia, Informacje ogólne, Kursy tańca, Salsa
Comments are closed.