Jubileuszowy koncert z okazji 15-lecia JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL 02.05 sobota Bielsko-Biała

kwi 28, 2015 Brak komentarzy przez:

Wraz z organizatorami VI Festivalu Cubano zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie koncertowe oraz jubileusz pierwszej w Polsce orkiestry salsowej!

W maju Jose Torres obchodzi 15-lecie założenia pierwszej w Polsce orkiestry salsowej JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL, z którą zaczął promocję muzyki kubańskiej w naszym kraju. W ślad za tym poszło nagranie płyty o tym samym tytule „Jose Torres y Salsa Tropical” i kolejnej „Torres Salsa Carnaval”. Wtedy także ruszyły pierwsze kursy salsy w Polsce…

Koncert festiwalowy tworzyć będzie aż 13 osobowa ekipa Artystów, a wśród nich również współpracujący z zespołem w pierwszych latach istnienia. Potężne brzmienie pięciu głosów, mocna sekcja rytmiczna i dęta. Zespół przypomni publiczności piosenki z poprzednich płyt jak również nowe, timbowe perełki w aranżacji Fernando del Rio Torres i Jesus Fuentes ( współpracujący na stałe z zespołem kierownik słynnej kubańskiej kobiecej grupy Canela).

Duży skład orkiestry (ale nie aż tak liczny jak ma być tym razem) widzieli ostatnio uczestnicy pierwszego Festivalu Cubano w Krakowie w 2010r. Zapraszamy więc na ten niecodzienny i unikatowy koncert wszystkich miłośników kubańskiej muzyki. Będzie uczta dla uszu i niepowtarzalna okazja usłyszenia zespołu na żywo!

Wejściówki do nabycia na miejscu w Klubie Klimat.

Zapraszamy!

Imprezy / Wydarzenia, Informacje ogólne, Jose Torres, Salsa
Comments are closed.