Wigilia oraz zmiana lokalizacji Torres Art Studio

gru 15, 2014 Brak komentarzy przez:

Drodzy nasi Kursanci!

Niniejszym chcielibyśmy Was powiadomić, że Torres Art Studio zamyka swoją działalność w lokalu przy ul. Św. Antoniego z dniem 19.12.2014r.

Zapraszamy wszystkich w piątek 19.12 na godzinę 20.00 na spotkanie wigilijne, na którym chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt oraz dobrego Nowego Roku 2015, jak i trochę powspominać oraz pobrykać ostatni raz w tańcu na tej sali  : )

Nie oznacza to bynajmniej, że kończymy działalność prowadzenia kursów salsy. Będziemy je kontynuować nadal, ale w innym miejscu.
Już od stycznia jako Torres Salsa Group łączymy swoją działalność z Akademią Ruchu przy ul. Ruskiej 47- 48a (niemalże obok Antoniego), w zamyśle inne, kameralne miejsce, z mocniejszym jeszcze indywidulanym podejściem do każdej pary, osoby.

Po przerwie świąteczno- sylwestrowej, która trwać będzie od 19.12.2014 do 11.01.2015r. wznowimy zajęcia, większość w podobnych godzinach i dniach. Szczegółowy plan zajęć będzie dostępny na naszej stronie oraz facebooku pod koniec grudnia. Wszystkie zakupione karnety zachowają ważność w kontynuacji zajęć w podanej nowej lokalizacji i planie. W przypadku, jeśli jednak termin lub nowe miejsce  nie będą Wam odpowiadały, istnieje możliwość zwrotu gotówki za niewykorzystane wejścia z karnetu.

Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję na spotkanie w Wigilię Salsową 19.12 godz. 20.00 :-)

Poniżej znajduje się link do informacji na temat wigilii na facebooku (widocznej dla członków naszej grupy Torres Art Studio – Kursanci). Jeśli nie należysz jeszcze do grupy, kliknij i poproś o dołączenie).

  Iza i Jose Torres oraz cała ekipa Torres Art Studio

Informacje ogólne, Kursy tańca, Salsa, Szkolenia
Comments are closed.