METAMORFOZA – wytańcz swoje ciało z Kają Sadowską – wtorki godz. 19:00 ZAPISY!

gru 04, 2014 Brak komentarzy przez:

Metamorfoza – wytańcz swoje ciało to wyjątkowy cykl ośmiu spotkań pod okiem naszej instruktorki Kai Sadowskiej, która „z małego kaczątka wyrosła na pięknego łabędzia” (cyt. Izabela Torres) a obecnie pracuje jako tancerka salsy w Torres Salsa Group oraz instruktorka salsy kubańskiej, izolacji ciała oraz sexy latino, po godzinach vlogując o ukrytym pięknie każdej kobiety jako So Kayka – The dancing blogger.

Metamorfozy, to 8 zajęć w zamkniętym cyklu, każde poświęcone innemu aspektowi metamorfozy, którą przejdzie każda z uczestniczek. Odkryjecie piękno kobiecego ciała, jego ukryte możliwości taneczne, sztuczki, które pomogą poczuć się pewniej i seksowniej w każdej sytuacji. Wysoko uniesiona głowa to nie jest zarozumialstwo – to przejaw pewności siebie oraz zadowolenia z własnego ja. Muzyka doda nam energii, która sprawi, że chętniej przystąpimy do działania i odkryjemy w sobie seksapil i kota, o którym od dawna marzyłyśmy! Kaja Sadowska

Plan: 

Pierwsze zajęcia: Zapoznanie się ze sobą, każda dziewczyna określi co jest jej największym kompleksem i z czym chciałaby najbardziej powalczyć w swojej figurze-wyglądzie. Zależy mi żeby była otwartość każdej z uczestniczek, żeby nie wstydziły się siebie samych i rozmowy o słabościach, bo właśnie nad nimi mamy popracować. A ja wtedy wiem nad czym mam się względem każdej skupić. Wstęp do ruchu czyli mini izolacje ciała, skupienie na klatce i na biodrach przede wszystkim.

Drugie zajęcia: Temat główny: prosta sylwetka. Za każdym razem rozgrzewka izolacyjna. Jeszcze nie mamy szpilek. Skupiamy się na prostej sylwetce: ćwiczenia izometryczne na poprawę sylwetki, wskazówki co należy ćwiczyć. Każda z dziewczyn będzie również wyciągała dodatkową naukę z indywidualnego podejscia do każdej.

 Trzecie zajęcia: Biodra. Praca z biodrami.

Czwarte zajęcia: Praca nóg, ładne chodzenie na płaskiej podeszwie. Ćwiczenia izometryczne stóp + praktyka chodzenia i podejście indywidualne.

Piąte zajęcia: Wskoczenie na średniej wielości obcasy. Praca stóp + praktyka chodzenia.

Szóste zajęcia: Przegięcie – czyli przesadzone zachowania seksownej kobiety. Zabawa z ciałem, wyzwolenie energii, pozbycie się nieśmiałości. Na obcasach. Po kubańsku i do muzyki :)

Siódme zajęcia: Konsultacja stylizacji. Każda może przynieść jakieś własne ulubione ciuszki i będziemy zastanawiać się, jak ukryć mantamenty ciała i jakie kolory dobrać do każdej z nich.

Ósme zajęcia: Podsumowanie całości. Porównanie się przed i po metamorfozą, jak dziewczyny się czują, czego im nadal brakuje i nad czym powinny popracować dalej same w domu. Nauka pozowania do zdjęć.(!) Mini pokaz umiejętności chodzenia na obcasach i tańczenia delikatnego w szpilkach przed gronem uczestniczek, żeby poczuć się jak na scenie i wyzbyć nieśmiałości.

Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką izolacyjną ciała. Są prowadzone do muzyki, często z kroczkami tanecznymi latynoskimi (salsa, merengue, bachata). Obowiązuje uśmiech i otwartość. Zabronione smutki i nos na kwintę oraz podwinięte, zgarbione ramiona :-)

ZAPISY: wroclaw@torres.com.pl lub 607 344 133

Informacje ogólne, Kursy tańca, Salsa
Comments are closed.