Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2014

paź 07, 2014 Brak komentarzy przez:

Drogie Mamy!

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkową odsłonę warsztatów Zamotanej Salsy w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości w czwartek 9 października w godzinach 12.00- 14.00 w Torres Art Studio.

Cena minimalna udziału w warsztatach to 20 złotych, a całkowity przychód przeznaczony jest na rehabilitację Janka Popiela – dzielnego małego człowieka, który boryka się z wieloma trudnościami związanymi z wcześniactwem. Janek urodził się w 24. tygodniu ciąży, ważąc zaledwie 700 g. Lekarze nie dawali mu wielkich szans na przeżycie. Ale Janek jest wyjątkowy i bardzo waleczny. Dziś ma już prawie roczek i wymaga stałej opieki wielu specjalistów. Chcemy też tegoroczny Tydzień Bliskości we Wrocławiu zadedykować pamięci taty dzielnego Janka – Adama „Wąskiego” Popiela, który  toczył swoją walkę z okrutnym rakiem. Niestety walka była nierówna i Adama nie ma dziś już z nami.
Wszystkie pieniądze zebrane podczas wrocławskich obchodów Międzynarodowego Tygodnia Bliskości 2014 zostaną przekazane na konto Janka Popiela założone w Fundacji „Jak dobrze jest żyć”. (http://www.przywiazanie.szkola.pl/miedzynarodowy-tydzien-bliskosci-2/).

Optymalny wiek Dzidziusia biorącego udział w zajęciach z Mamą to od ok. 6 tygodni do 9 miesięcy życia, tak, aby obciążenie kręgosłupa Mamy nie było zbyt duże. Na zajęcia potrzebne jest zabranie ze sobą obuwia zmiennego oraz wygodnego stroju oraz w miarę możliwości własnej chusty. Jeśli umiecie samodzielnie wiązać chustę, możecie przyjść trochę później. Tańczyć zaczynamy o godz. 13:00. Zgłoszenia na zajęcia prosimy kierować na adres wroclaw@torres.com.pl.

Prowadzenie: Izabela Torres i Fernando Torres Pineda  - taniec, Anna Zin – instruktaż wiązania chusty.

Cena wywoławcza: 20 pln

Zapisywrocław@torres.com.pl,

tel: 607-344-133

Pełen harmonogram wydarzeń w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości w dniach 05.10 – 11.10 2014 pod adresem:

Imprezy / Wydarzenia, Informacje ogólne, Kursy tańca
Comments are closed.