Forum Rodziny z Torres Art Studio. Jak być rodzicem? SWPS Wrocław 30.08

sie 07, 2014 Brak komentarzy przez:

Jak być rodzicem we współczesnym świecie? Czy możliwe jest stworzenie doskonałej metody wychowawczej, która znajdzie zastosowanie w praktyce? Suma wszystkich poradników istniejących na rynku wydawniczym i uczonych publikacji stojących na bibliotecznych półkach w dziale pedagogiki, nie zastąpi rozmowy w realnym życiu.

Z myślą o rodzicach i ich pociechach SWPS we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w Forum Rodziny, które odbędzie się 30 sierpnia 2014 r. w siedzibie uczelni przy ul. Ostrowskiego 30b. Wydarzenie stanie się okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie wychowywania dzieci, budowania relacji rodzic-dziecko i radzenia sobie z wyzwaniami, jakie przed rodzicami i ich dziećmi stawia rzeczywistość XXI wieku.

Eksperci podczas wykładów i warsztatów odpowiedzą na pytania rodziców i dzieci, przekażą im wiedzę i umiejętności praktyczne, które wykorzystywać będą mogli w swoim systemie rodzinnym. Wstęp wolny, po uprzednim wypełnieniu formularza zgłoszeniowego www.swps.pl/rodzice.

Jako Torres Art Studio, włączamy się do współpracy w przygotowaniu warsztatów dla rodziców i dzieci. Zajęcia poprowadzą Izabela Torres i Fernando Torres Pineda. Szczegółowy program http://www.swps.pl/wroclaw/wroclaw-aktualnosci/wroclaw-wydarzenia/11637-forum-rodzinne-jak-byc-rodzicem

Zapraszamy!

Imprezy / Wydarzenia, Informacje ogólne, Kursy tańca
Comments are closed.