Projekt Świadoma Mama 03.07 (czwartek) Wrocław

lip 02, 2014 Brak komentarzy przez:

W imieniu organizatorów organizatorów wydarzenia oraz we współpracy ze Szkołą Noszenia Przywiązanie, serdecznie zapraszam na Projekt Świadoma Mama.

Jest on  skierowany do Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz dla Kobiet w ciąży. To cykl bezpłatnych spotkań dla Mam w okresie macierzyństwa i rodzicielstwa. W programie warsztatów znajdują się m.in. porady specjalistów (m.in. ginekolog, dietetyk, kosmetolog/dermatolog, fizjoterapeuta, alergolog) oraz sesja fotograficzna. Pomiędzy dwoma panelami odbędzie się również część warsztatów praktycznych (m.in. zajęcia pokazowe Zamotanej Salsy http://swiadomamama.pl/torres-art-studio-zago%C5%9Bci-na-wroc%C5%82awskich-warsztatach, pokaz pierwszej pomocy, masaż Shantala, chustonoszenia, jogi/zumby/fitnessu, porady laktacyjne). W każdym spotkaniu towarzyszą również znane Mamy ze świata mediów, które uświadamiają, że każda Mama – nawet ta bardzo znana i zapracowana, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Obecną ambasadorką akcji jest Paulina Holtz.

Warsztaty odbędą 3.07.2014 (czwartek) w Hotelu Mercure przy Placu Dominikańskim 1 we Wrocławiu.

Harmonogram spotkania www.swiadomamama.pl/najbli%C5%BCsze-warsztaty-zapraszamy-do-wroc%C5%82wia-3072014:

11:00-14:00 Spotkanie dla rodziców z dziećmi do 3 roku życia
14:00-17:00 Warsztaty praktyczne (zarówno dla Pań w ciąży jak i już z pociechami) – w tym punkcie programu ok. godz. 14 odbędą się pokazowe zajęcia Zamotanej Salsy a wprowadzeniem do zajęć będą warsztaty chustonoszenia prowadzone przez Annę Zin ze Szkoły Noszenia Przywiązanie.
17:00-20:00 Spotkanie dla Kobiet w ciąży

Wszelkie szczegóły oraz link rejestracyjny znajdziecie na stronie wydarzenia: http://www.swiadomamama.pl/events

Serdecznie zapraszamy do dołączenia w jutrzejszym wydarzeniu wszystkie Mamy (i Ojców jak najbardziej również) wraz z pociechami, zarówno te znane nam już doskonale z naszych spotkań, jak i te osoby, które będziemy mieli okazję poznać :)

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.