Wenusjanki – spotkanie z p. Izabelą Torres 16.06 godz.18:00

cze 11, 2014 Brak komentarzy przez:

Kobiety odważnie kroczące przez życie, stające przed kolejnymi wyzwaniami, aktywne, przedsiębiorcze. Inspirujące, pełne pasji, pomysłów. To Wenusjanki.

 

 

 

 

 

 

 

Spotkania aktywnych kobiet odbywają się we Wrocławiu po raz kolejny. Na drugim spotkaniu Wenusjanki gościły Gabrielę Antczak, mająca ponad 14-letnie doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii marketingowych w branży FMCG. Wśród prelegentek pojawiła się także Katarzyna Obara – Kowalska – przez kilkanaście lat będąca dziennikarką telewizyjną oraz Maja Popović, której malarskie prace można znaleźć w kilku kolekcjach m.in.: w Grecji, Singapurze czy USA.

Teraz, na trzecim już spotkaniu w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town inspirować i motywować będą:
1. Izabela Torres, prowadząca Agencję Artystyczną Nona, Fundację Sztuka Zdrowie Tolerancja zajmującą się edukacją w temacie korzyści płynących z wielokulturowości, organizator licznych imprez, koncertów i festiwali salsy od ponad 20 lat zajmuje się promocją kultury kubańskiej w Polsce, na co dzień w prowadzonym przez siebie Torres ART Studio aktywnie prowadząca kursy tańców karaibskich,
2.Tatiana Jachyra – pochodząca z Wrocławia fotografka i fotoreporterka, jeżdżąca po świecie z Martyną Wojciechowską i Dominiką Kulczyk, realizująca sesje fotograficzne polskich gwiazd i autorka „Wieczerzy” – niezwykle śmiałego obyczajowo, psychologicznego thrillera i tomiku poezji pełnego nienawiści i pożądania – „Historie pisane nocą”,
3. Agnieszka Katyńska – znana Wrocławianom z prowadzenia sklepu z wyselekcjonowaną i nietuzinkową odzieżą – KokoRoko Styl, projektowania własnych kolekcji i organizowania pokazów mody „It’s my time” z udziałem pełno i niepełnosprawnych modelek.


„Celem naszych spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku, zarówno tych, które osiągają sukcesy zawodowe jak i tych spełniających swoje prywatne pasje. Chcemy służyć stworzeniu płaszczyzny do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, aktywnie uczestniczących w życiu społecznym i publicznym, zarażających pasją i uśmiechem, jak i promocji pozytywnych wzorców i interesujących, lokalnych inicjatyw – mówi Agnieszka Pająk, koordynatorka spotkań Wenusjanek we Wrocławiu.

- Myślę, że potrzebujemy kobiet, ich kreatywności i innowacyjności, a pełna sala na każdym poprzednim spotkaniu jest wspaniałym dowodem na to, że są wśród nas kobiety, których historie mogą stać się inspiracją dla innych kobiet do tego, by brać los we własne ręce, podejmować odważne decyzje i konsekwentnie dążyć do celu – dodaje Paulina Kiryk, druga z koordynatorek spotkań.”

Najbliższe spotkanie Wenusjanek, 16 czerwca 2014 o godz.18:00, jest bezpłatne. Obowiązują na nie zapisy drogą mailową, pod adresem: paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce spotkania: Hotel Sofitel Wrocław Old Town, ul. Świętego Mikołaja 67, Wrocław.

O programie i atrakcjach wrocławskiego spotkania można dowiedzieć się więcej na stronie http://www.wenusjanki.com.pl/

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.