Kubańskie lato w TAS !

cze 13, 2014 Brak komentarzy przez:

Torres Art Studio jest jedną z nielicznych szkół salsy kubańskiej w Polsce, w której zajęcia prowadzone są w większości przez kubańskich Instruktorów.
Ich naturalne, oryginalne i niewyuczone ruchy,  jak również niesamowita energia i radość z muzyki i tańca są inspiracją dla wielu naszych kursantów!
Fundamentem wiedzy muzycznej naszego studia jest Jose Torres zaś metodologia i charakter prowadzenia zajęć zostały przygotowane przez Izę Torres, która od wielu lat regularnie odwiedza Kubę kształcąc się u kubańskich nauczycieli w Hawanie i przywożąc do studia nowe stylizacje i trendy.

Zapraszamy Was na energetyczne Kubańskie Lato z Rytmem i Stylem gdzie oprócz nowych ciekawych zajęć stylingowych czeka nas wiele atrakcji  o których na bieżąco będziemy informować. Szczegółowy grafik http://www.torres.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/TAS-LATO-2014.pdf.  

Marzy ci się kubańska plaża? Teraz możesz kupić jej kawałek w roztańczonym karnecie Torres Art Studio. Wybierz swoją plażę w promocji letniej dla wszystkich! 

Poczuj Rytm lata i popraw swój Styl! 

 

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.