KUBA – taneczny wyjazd z Torres Art Studio „W poszukiwaniu korzeni salsy” 1-15.09.2014r.

sty 31, 2014 Brak komentarzy przez:

KUBA - taneczny  wyjazd z Torres Art Studio
„W poszukiwaniu korzeni salsy”

Wyprawa przeznaczona  jest dla osób, które tańczą salsę i chciałyby głównie pod tym kątem pojechać na pełną słońca, ale przede wszystkim tańca i muzyki wyspę.

 

Planowana data wyjazdu: 1-15.09.2014r
Ilość dni na Kubie: 14
Baza noclegowa: Hawana, Trynidad

Ilość uczestników: min 6, max 12 os.

Podróż: Uczestnicy wyprawy spotykają się w Hawanie. Każdy sam na własną rękę poszukuje jak najtańszej opcji lotu, niestety ceny dla grup są wyższe, a pojedyncza osoba ma szansę kupić bilet na różnych promocyjnych okazjach, a każdy też może dowolnie wybrać podróż i miejsce wylotu i przylotu. Najtańsza spotykana opcja, z jaką się spotykałam, to ok. 2000zł (np. przez Moskwę), najdroższa – 3900zł. Jeśli ktoś leci pierwszy raz i chciałby się dołączyć do mnie, lecę z Wrocławia przez Frankfurt do Hawany liniami LOT do Frankfurtu i Condor do Hawany oraz wracam tą samą linią. 

Program wycieczki: Opiekunem, tłumaczem i przewodnikiem grupy jest Iza Torres. Po przylocie do Hawany i spotkaniu się wszystkich uczestników, rozpoczynamy zwiedzanie stolicy Salsy i regularne codzienne zajęcia. Wieczory wypełniają koncerty, salsoteki oraz integracje z pueblo cubano. Podczas pobytu w Hawanie poza zajęciami odpoczywamy na plaży, organizujemy jednodniowe wycieczki do innych miejsc w bliskiej odległości od Hawany. Po ok. 6 dniach pobytu w Hawanie jedziemy do Trynidadu, gdzie zostajemy na 3 dni. Organizacja dnia jest podobna jak w Hawanie – zwiedzamy, tańczymy, chodzimy na koncerty i odpoczywamy, tym razem ciesząc się południowymi plażami wyspy, zwiedzamy bliskie okolice. Poza programem głównym jest możliwość dodatkowych samodzielnych wypraw, zwłaszcza dla osób, które będą na Kubie pierwszy raz.

Koszt wycieczki – 980 euro, zawiera:
- pobyt, zakwaterowanie w Hawanie i Trynidadzie – miejsce w pokoju 2 os. ( tzw casas particulares – wygodne, pewne i bezpieczne prywatne domy, pensjonaty)
- wyżywienie śniadania i obiadokolacje (pewna ! czysta i pyszna domowa kuchnia w domu naszych gospodarzy)
- 10 godzin warsztatów tanecznych ( koszty Instruktora oraz sali )
- zwiedzanie Hawany i Trynidadu z przewodnikiem

Płatność:
* I wplata: wartość 180 euro w momencie rezerwacji przelewem na konto Izabela Torres  Nr Rach  55 1020 2368 0000 2702 0414 0448
* II wpłata: wartość 200 euro do 30.07.2014 przelewem
* III wpłata: pozostała należność 600 euro gotówką w Hawanie

Uwaga! cena nie zawiera - do kosztów pobytu należy doliczyć:
- przelot (każdy z uczestników poszukuje samodzielnie najkorzystniejszego połączenia)
- wiza 22 euro + 10 zł
- opłata wyjazdowa 25 euro
- obowiązkowe ubezpieczenie 25-30 euro (dodatkowo ewentualnie możecie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z jakiś nagłych powodów)

ZAPISY, rezerwacja miejsca , więcej informacji:
Izabela Torres tel. 603 888 360 torres@torres.com.pl

Imprezy / Wydarzenia, Rio-MAR
Comments are closed.