Międzynarodowy Dzień Tolerancji / Dzień Życzliwości

lis 15, 2013 Brak komentarzy przez:

„Jak Brama” to pierwszy w Polsce musical, poświęcony tematyce Salsy. Ta oryginalna produkcja, pełna gorącej kubańskiej muzyki, jest ilustracją współistnienia w jednym miejscu różnych gatunków egzotycznej Salsy, znanej dziś na całym świecie. Tętniąca życiem muzyka i dynamiczne układy choreograficzne, przenoszące nas w barwne i odlegle miejsca na całym świecie, stają się elementem łączącym ludzi, promując otwartość i akceptację wobec innych kultur i ras. Poznanie i zrozumienie innych kultur pozwala nam docenić piękno i bogactwo otaczającego nas świata, a nasze nietypowe widowisko ukazuje najbardziej istotną cechę umiejętnego poznawania świata, jaką jest Tolerancja.

  

„Zapraszam serdecznie na wyjątkową oficjalną projekcję spektaklu z moim udziałem, wyreżyserowanego przez Izabelę Morawską-Torres, do siedziby Fundacji „Sztuka, Zdrowie, Tolerancja”
Prezes Fundacji – Jose Torres

Data: 19.11.2013r.

Miejsce spotkania: siedziba Fundacji „Sztuka, Zdrowie, Tolerancja”, Wrocław ul. Św. Antoniego 2, brama C, III piętro

Godz.:15:00

Ilość uczestników spotkania ograniczona: 35 miejsc (zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: fundacja@torres.com.plwww.fundacja.torres.com.pl)

Zapowiedź spektaklu: https://www.facebook.com/photo.php?v=277904129001583&set=vb.624748067542118&type=2&theater

Spotkanie zorganizowane jest we współpracy z Biurem Promocji Miasta, w ramach programu Dnia Życzliwości > http://www.wroclaw.pl/program-2013

Wprowadzeniem do spotkania będzie nawiązanie do wystawy fotograficznej 16-30.11, zorganizowanej przez fundację z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji, miejsce wystawy: Wrocław, ul. Oławska.

Już jutro zapraszamy na oficjalne otwarcie wystawy o godz. 12:00, z zatańczeniem radosnej Ruedy jako symbolu integracji!

Fundacja - sztuka, zdrowie, tolerancja
Comments are closed.