6.12 piątek klub Antidotum – Mikołajki Salsowe z Leonem Bembo i Juanky’s Power

lis 28, 2013 Brak komentarzy przez:

Ho Ho.. Hola!

Zapraszamy w piątek 6.12 do klubu Antidotum na Mikołajki Salsowe z udziałem Leona Bembo! Tego wieczoru zagra powracający z Kuby Juanky’s Power, więc przygotujcie się na sentymentalne akcenty!

Orichas.. przywędrowali do Polski wraz z muzyką kubańską, rozgościli się na naszych parkietach ucząc nas krok po kroku swoich  niełatwych rytmów, tańca, ujarzmienia swojego ciała, koordynacji…

Często myślałam sobie patrząc na mapę Polski gdzie wybudowali by domy, zamieszkali..

Yemaya na pewno rozgościła by się na Pomorzu, Chango król muzyki i zabawy pewnie szalałby w stolicy i innych dużych mistach, Ogun i Ochosi zakochaliby się w Mazurach i naszych górach. Mocna Oya przywoływałaby by nas do porządku „Memento Mori” … kiedy zapominamy, że kiedyś odejdziemy, Obatala czekałby na nas na każdym spacerze, żeby uspokoić szaleństwo naszych myśli … a Ochun Królowa Rzek? Myślę, że zakochałaby się w naszym mieście Wrocławiu – Wenecji Północy, pełnym mostów, zielonych parków, przy licznych rozgałęzieniach Odry.

W piątek 6.12 w klubie Antidotum podczas mikołajkowej salsoteki to właśnie do niej będziemy się uśmiechać,  jej radosny śmiech, słoneczny kolor sukni będzie ANTIDOTUM na zbliżające się długie, zimowe wieczory.

Zapraszamy do wspólnej mikołajkowej zabawy z Ochun Królową słońca, muzyki, tańca, sexapilu ! Mile widziane żółte akcenty w strojach zarówno u pań jak i panów. Muchachos – wy również poszukajcie w sobie i pokochajcie zmysłowość Ochun. To nie prawda , że chłopaki nie płaczą, nie ma nic bardziej powalającego, niż łza Macho :)

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.