Dołącz do flash moba i roztańcz całą Europę!

wrz 16, 2013 Brak komentarzy przez:

Dołącz do flash moba i roztańcz całą Europę!

29 września o godz. 15.00 mieszkańcy dwudziestu europejskich miast rozpoczną niespodziewany taniec pełen śmiesznych ruchów, min i dobrej zabawy, a to wszystko z okazji nadchodzącego Tygodnia Ruchu. Jako Torres Art Studio również włączamy się do akcji i zapraszamy do wspólnego uczestnictwa. 

Co to jest flash mob? Flash mob to sztuczny tłum z angielskiego dosłownie „błyskawiczny tłum”, który gromadzi się najczęściej w miejscu publicznym, aby przeprowadzić krótkotrwałe zdarzenie, taniec, ruch, będący zazwyczaj zaskoczeniem dla przypadkowych świadków. Po skończonym flash mobie każdy rozchodzi się w swoją stronę, nie zważając na reakcję otoczenia. Używany jest najczęściej dla tworzenia świadomości na temat jakiegoś problemu, bądź w celach promocyjnych.

Flash mob zostanie zorganizowany w ramach Międzynarodowego Tygodnia Ruchu. Z wszystkich polskich miast, to właśnie Wrocław stanie się miejscem spontanicznego tańca, który rozpocznie Wrocławski Tydzień Ruchu trwający w dniach 4-13 października. Specjalny film instruktażowy z choreografią znajduje się na stronie MOVE Week.

Do wspólnego tańca zapraszamy wszystkich: formacje, zespoły, grupy taneczne, tancerzy, pasjonatów oraz wszystkich, którzy lubią wyzwania i chcą przeżyć niesamowitą przygodę. Wystarczy nauczyć się choreografii, którą znajdziecie tutaj: http://nowwemove.com/flash-mob/, przyjść 29 września o godzinie 15.00 na Rynek i roztańczyć Wrocław.

Nasza instruktorka – Kaja Sadowska, poprowadzi spotkania przygotowywujące do flash moba. Zapraszamy na bezpłatne treningi do Torres Art w terminach:

18.09 godz. 17.00

20.09 godz. 17.00

23.09 godz. 17.00

25.09. godz. 17.00

27.09 godz. 17.00

Link do wydarzenia na facebooku:  https://www.facebook.com/events/1428954553996450/?fref=ts

Now we move!

Imprezy / Wydarzenia
Comments are closed.