Program popierania wielokulturowego Wrocławia!

gru 18, 2012 Brak komentarzy przez:

Mamy przyjemność zawiadomić  iż 20.12 (czwartek) o godz. 12.00 w pasażu Pokoyhof  (dziedziniec gdzie znajduje się nasz Studio) odbędzie się uroczyste odsłonięcie z udziałem władz miasta dwóch  nowych, wrocławskich Krasnali , które symbolizować będą mieszkających we Wrocławiu wszystkich  przybyszów z innych kontynentów. Ludzi, którzy wybrali nasze miasto, aby tu realizować swoje cele i marzenia zarówno te prywatne jak i zawodowe. Symbolizować będą również ich dzieci, które urodzone w Polsce, nie rzadko mające inny kolor skóry czy  wygląd, są i czują się w pełni Polakami.
Krasnale są prezentem władz miasta zrealizowanym wg naszego pomysłu  i mają być symbolem m.in. naszego życia w tym mieście, świadczącego,  że cudzoziemcy mają tu przestrzeń i możliwość realizacji  swoich planów prywatnych i zawodowych. Mają również bardzo wiele do zaoferowania naszemu miastu, wnosząc część swojej wiedzy, kultury i sprawiając tym, że Wrocław jest miastem wielokulturowym, barwnym, tolerancyjnym i miastem s
potkań bez żadnych barier!

Niniejszym ogłaszamy konkurs na imiona dla Afro Krasnali, ogłoszenie wyników – Chrzest Krasnali odbędzie się podczas imprezy w dniu w czerwcu na jednej z plenerowych imprez organizowanych przez naszą Fundację w ramach realizowanego programu ” Poznaj Inną Kulturę – Wrocławski Most Tolerancji 2013 r”

Fundacja - sztuka, zdrowie, tolerancja
Comments are closed.