Gabinet masażu-promocja dla kursantów TSG!

wrz 25, 2011 Brak komentarzy przez:

Uwaga już od września w Torres Arta Studio możliwość skorzystania z Gabinetu Masażu. Zabiegi wykonuje  specjalista i bioenergoterapeuta, Pani Beata Chruściel, która dysponuje certyfikatem wschodniej szkoły masażu.

Proponowana technika  to masaż kaukaski wywodzący się ze szkoły wschodnio–kaukaskiej. Zawiera on elementy masażu klasycznego,punktowego, kręgarstwa i terapie kręgosłupa, masaż organów jamy brzusznej, terapie i nastawianie stawów. Podczas zabiegu wykonywana jest regulacja splotu słonecznego oraz układu pokarmowego co wiąże się z ukrwieniem tkanki łącznej, odblokowanie i oczyszczenie układu limfatycznego.  Zabiegi wspomagane są przez odpowiednie narzędzia, a także ziołolecznictwo, które oparte jest na kilkusetletnich recepturach. Takie połączenie gwarantuje kompleksową kurację.

Zainteresowane osoby kompleksową kuracją lub masażem relaksującym przed zajęciami, po zajęciach lub w innej dowolnej porze proszone są o kontakt: torres @torres.com.pl; tel. Beata Chruściel: 606 159 104.

Ceny zabiegów:

  • masaż kręgosłupa, 45 min. - 70zł
  • masaż kręgosłupa, 1 godz. – 100zł
  • masaż stóp – 60zł

W październiku PROMOCJA dla wszystkich kursantów Torres Art Studio! za okazaniem aktualnego karnetu zakupionego we wrześniu lub październiku  jednorazow0 15 min masażu gratis oraz 10 zł stała zniżka na wszystkie zabiegi!

Zainteresowani proszeni są  o  umówienie się ze z masażystką telefonicznie bądź w studio, pania Beata będzie obecna w  studio w środy, czwartki i piątki od godz. 17:30-22:00. Zniżka i masaż gratis wymaga okazania aktualnie zakupionego karnetu (karnetu zakupione w sierpniu nie podlegają zniżce).

Informacje ogólne
Comments are closed.